1 March 2024

آمار جهانی کرونا 4 بهمن 99

۰
(۰)

آخرین آمار رسمی جهانی ابتلا به کرونا در روز شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹. ابتلای بیش از ۹۸ میلیون و ۲۵۲ هزار نفر در جهان به بیماری کووید ۱۹

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۹۸ میلیون و ۲۵۲ هزار و ۸۹ نفر به این ویروس مبتلا شده اند که از این تعداد ۲ میلیون و ۱۰۳ هزار و ۷۴۲ نفر جان خود را از دست داده اند و ۷۰ میلیون و ۶۳۱ هزار و ۱۳۳ نفر نیز بهبود یافته اند.

آمریکا، هند، برزیل، روسیه، انگلیس، فرانسه، اسپانیا, ایتالیا، ترکیه و آلمان به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا هستند.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار جهانی کرونا worldometers، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۲۵ میلیون و ۲۰۳ هزار و ۲۲۸ مورد و مجموع قربانیان آن را در این کشور، ۴۱۷ هزار و ۲۶۶ نفر گزارش کرده است.

جدول آخرین آمار جهانی ابتلا به کرونا ۴ بهمن ماه ۹۹

جدول آخرین آمار جهانی ابتلا به کرونا 4 بهمن ماه 99

در این جدول شمار کل مبتلایان در ستون «Total Cases»، تعداد کل جان‌باختگان در ستون «Total Deaths» و آمار کل بهبودیافتگان در ستون «Total Recovered» قرار گرفته‌اند.

ایران با مجموع مبتلایان ۱ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۸۵۲ نفر و مجموع قربانیان ۵۷ هزار و ۲۲۵ نفر شانزدهمین کشور آلوده به ویروس کرونا هست.

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگ جدید

مطالب مرتبط

آخرین ارسالی ها