آمار جهانی کرونا 10 بهمن 99

۰
(۰)

آخرین آمار رسمی جهانی ابتلا به ویروس کرونا در روز جمعه ۱۰ بهمن ماه ۹۹ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۱۰۱ میلیون و ۶۷۹ هزار نفر در جهان به بیماری کووید ۱۹

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۱۰۱ میلیون و ۶۷۹ هزار و ۸۲۳ نفر به این ویروس مبتلا شده اند که از این تعداد ۲ میلیون و ۱۹۰ هزار و ۶۹۱ نفر جان خود را از دست داده اند و ۷۳ میلیون و ۵۱۰ هزار و ۸۳۶ نفر نیز بهبود یافته اند.

آمریکا، هند، برزیل، روسیه، انگلیس، فرانسه، اسپانیا, ایتالیا، ترکیه و آلمان به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا هستند.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار جهانی کرونا worldometers، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۲۶ میلیون و ۱۹۲ هزار و ۳۱۴ مورد و مجموع قربانیان آن را در این کشور، ۴۴۰ هزار و ۲۵۷ نفر گزارش کرده است.

جدول آخرین آمار جهانی ابتلا به کرونا ۱۰ بهمن ماه ۹۹

جدول آخرین آمار جهانی ابتلا به کرونا 10 بهمن ماه 99

در این جدول شمار کل مبتلایان در ستون «Total Cases»، تعداد کل جان‌باختگان در ستون «Total Deaths» و آمار کل بهبودیافتگان در ستون «Total Recovered» قرار گرفته‌اند.

ایران با مجموع مبتلایان ۱ میلیون و ۳۹۸ هزار و ۸۴۱ نفر و مجموع قربانیان ۵۷ هزار و ۷۳۶ نفر شانزدهمین کشور آلوده به ویروس کرونا قرار دارد.

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگ جدید

آخرین ارسالی ها