آمار جهانی کرونا 11 بهمن 99

۰
(۰)

آخرین آمار رسمی جهانی ابتلا به ویروس کرونا در روز شنبه ۱۱ بهمن ماه ۹۹ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۱۰۲ میلیون و ۳۵۱ هزار نفر در جهان به بیماری کووید ۱۹

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۱۰۲ میلیون و ۳۵۱ هزار و ۶۶۸ نفر به این ویروس مبتلا شده اند که از این تعداد ۲ میلیون و ۲۰۷ هزار و ۱۹۵ نفر جان خود را از دست داده اند و ۷۴ میلیون و ۷۹ هزار و ۱۷۴ نفر نیز بهبود یافته اند.

آمریکا، هند، برزیل، روسیه، انگلیس، فرانسه، اسپانیا, ایتالیا، ترکیه و آلمان به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا هستند.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار جهانی کرونا worldometers، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۲۶ میلیون و ۳۶۸ هزار و ۴۲۸ مورد و مجموع قربانیان آن را در این کشور، ۴۴۴ هزار و ۴۰۲ نفر گزارش کرده است.

جدول آخرین آمار جهانی ابتلا به کرونا ۱۱ بهمن ماه ۹۹

جدول آخرین آمار جهانی ابتلا به کرونا 11 بهمن ماه 99

در این جدول شمار کل مبتلایان در ستون «Total Cases»، تعداد کل جان‌باختگان در ستون «Total Deaths» و آمار کل بهبودیافتگان در ستون «Total Recovered» قرار گرفته‌اند.

ایران با مجموع مبتلایان ۱ میلیون و ۴۰۵ هزار و ۴۱۴ نفر و مجموع قربانیان ۵۷ هزار و ۸۰۷ نفر شانزدهمین کشور آلوده به ویروس کرونا قرار دارد.

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگ جدید

آخرین ارسالی ها