آمار جهانی کرونا 13 بهمن 99

۰
(۰)

آخرین آمار رسمی جهانی ابتلا به ویروس کرونا در روز دوشنبه ۱۳ بهمن ماه ۹۹ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۱۰۳ میلیون و ۳۵۳ هزار نفر در جهان به بیماری کووید ۱۹

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۱۰۳ میلیون و ۳۵۳ هزار و ۴۳۴ نفر به این ویروس مبتلا شده اند که از این تعداد ۲ میلیون و ۲۳۳ هزار و ۸۱۹ نفر جان خود را از دست داده اند و ۷۴ میلیون و ۹۶۲ هزار و ۴۹۳ نفر نیز بهبود یافته اند.

آمریکا، هند، برزیل، روسیه، انگلیس، فرانسه، اسپانیا, ایتالیا، ترکیه و آلمان به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا هستند.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار جهانی کرونا worldometers، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۲۶ میلیون و ۶۷۶ هزار و ۷۳۹ مورد و مجموع قربانیان آن را در این کشور، ۴۵۰ هزار و ۶۵۷ نفر گزارش کرده است.

جدول آخرین آمار جهانی ابتلا به کرونا ۱۳ بهمن ماه ۹۹

جدول آخرین آمار جهانی ابتلا به کرونا 13 بهمن ماه 99

در این جدول شمار کل مبتلایان در ستون «Total Cases»، تعداد کل جان‌باختگان در ستون «Total Deaths» و آمار کل بهبودیافتگان در ستون «Total Recovered» قرار گرفته‌اند.

ایران با مجموع مبتلایان ۱ میلیون و ۴۱۷ هزار و ۹۹۹ نفر و مجموع قربانیان ۵۷ هزار و ۹۵۹ نفر شانزدهمین کشور آلوده به ویروس کرونا قرار دارد.

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگ جدید

آخرین ارسالی ها