آمار جهانی کرونا ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 30 خرداد 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز یکشنبه ۳۰ خرداد ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۱۷۸ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۱۷۸ میلیون و ۷۷۰ هزار و ۹۹۵ نفر به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۳ میلیون و ۸۷۰ هزار و ۱۵۰ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۶۳ میلیون و ۳۱۷ هزار و ۸۶۱ نفر نیز بهبود یافته اند.(یکشنبه سی ام خرداد هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، فرانسه، ترکیه، روسیه، انگلیس, ایتالیا، آرژانتین و کلمبیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده سیزدهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۴ میلیون و ۳۹۵ هزار و ۹۹۲ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۱۶ هزار و ۹۸۰ نفر گزارش کرده است.(یکشنبه سی خرداد هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 30 خرداد 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۳ میلیون و ۸۶ هزار و ۹۷۴ نفر و مجموع قربانیان ۸۲ هزار و ۸۵۴ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۳ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۳/۳۰)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها