آمار جهانی کرونا ۱ تیر ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 1 تیر 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز سه شنبه ۱ تیر ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۱۷۹ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۱۷۹ میلیون و ۴۲۰ هزار و ۲۱۱ نفر به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۳ میلیون و ۸۸۵ هزار و ۳۸۷ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۶۴ میلیون و ۳۶ هزار و ۴۷۵ نفر نیز بهبود یافته اند.(سه شنبه یکم تیر هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، فرانسه، ترکیه، روسیه، انگلیس, آرژانتین، ایتالیا و کلمبیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده سیزدهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۴ میلیون و ۴۰۷ هزار و ۳۷۶ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۱۷ هزار و ۲۰۰ نفر گزارش کرده است.(سه شنبه یک تیر هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۱ تیر ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 1 تیر 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۳ میلیون و ۱۰۵ هزار و ۶۲۰ نفر و مجموع قربانیان ۸۳ هزار و ۱۰۱ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۳ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۴/۰۱)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۱ تیر ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها