آمار جهانی کرونا ۶ تیر ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 6 تیر 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز یکشنبه ۶ تیر ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۱۸۱ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۱۸۱ میلیون و ۳۹۰ هزار و ۸۵۲ نفر به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۳ میلیون و ۹۲۹ هزار و ۲۳۵ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۶۵ میلیون و ۹۴۵ هزار و ۶۴۱ نفر نیز بهبود یافته اند.(یکشنبه ششم تیر هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، فرانسه، روسیه، ترکیه، انگلیس, آرژانتین، ایتالیا و کلمبیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده سیزدهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۴ میلیون و ۴۸۲ هزار و ۹۹۴ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۱۹ هزار و ۱۶۸ نفر گزارش کرده است.(یکشنبه شش تیر هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۶ تیر ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 6 تیر 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۳ میلیون و ۱۵۷ هزار و ۹۸۳ نفر و مجموع قربانیان ۸۳ هزار و ۷۱۱ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۳ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۴/۰۶)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۶ تیر ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها