آمار جهانی کرونا ۱۰ تیر ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 10 تیر 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز پنجشنبه ۱۰ تیر ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۱۸۲ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۱۸۲ میلیون و ۸۲۰ هزار و ۱۱۳ نفر به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۳ میلیون و ۹۵۷ هزار و ۹۰۳ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۶۷ میلیون و ۳۸۵ هزار و ۶۱۳ نفر نیز بهبود یافته اند.(پنجشنبه دهم تیر هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، فرانسه، روسیه، ترکیه، انگلیس, آرژانتین، ایتالیا و کلمبیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده سیزدهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۴ میلیون و ۵۳۲ هزار و ۲۷۱ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۲۰ هزار و ۶۹ نفر گزارش کرده است.(پنجشنبه ده تیر هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۱۰ تیر ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 10 تیر 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۳ میلیون و ۲۰۴ هزار و ۵۵۷ نفر و مجموع قربانیان ۸۴ هزار و ۲۶۴ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۳ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۴/۱۰)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۱۰ تیر ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *