آمار جهانی کرونا ۱۳ تیر ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 13 تیر 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز یکشنبه ۱۳ تیر ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۱۸۴ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۱۸۴ میلیون و ۲۴۳ هزار و ۳۹۲ نفر به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۳ میلیون و ۹۸۷ هزار و ۴۰۷ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۶۸ میلیون و ۶۲۲ هزار و ۵۱۴ نفر نیز بهبود یافته اند.(یکشنبه سیزدهم تیر هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، فرانسه، روسیه، ترکیه، انگلیس, آرژانتین، کلمبیا و ایتالیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده سیزدهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۴ میلیون و ۵۸۸ هزار و ۱۷۶ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۲۱ هزار و ۲۵۵ نفر گزارش کرده است.(یکشنبه سیزده تیر هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۱۳ تیر ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 13 تیر 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۳ میلیون و ۲۴۱ هزار و ۳۷ نفر و مجموع قربانیان ۸۴ هزار و ۶۲۷ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۳ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۴/۱۳)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۱۳ تیر ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها