آمار جهانی کرونا ۲۷ تیر ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 27 تیر 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز یکشنبه ۲۷ تیر ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۱۹۰ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۱۹۰ میلیون و ۸۰۵ هزار و ۲۱ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۹۹ هزار و ۳۱۰ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۷۳ میلیون و ۸۵۸ هزار و ۱۲۸ نفر نیز بهبود یافته اند.(یکشنبه بیست و هفتم تیر هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، روسیه، فرانسه، ترکیه، انگلیس, آرژانتین، کلمبیا و ایتالیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده سیزدهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۴ میلیون و ۹۵۳ هزار و ۹۳۷ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۲۴ هزار و ۷۱۵ نفر گزارش کرده است.(یکشنبه بیست و هفت تیر هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۲۷ تیر ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 27 تیر 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۳ میلیون و ۵۰۱ هزار و ۷۹ نفر و مجموع قربانیان ۸۶ هزار و ۹۶۶ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۳ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۴/۲۷)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۲۷ تیر ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها