آمار جهانی کرونا ۴ مرداد ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 4 مرداد 1400

شآخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز دوشنبه ۴ مرداد ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۱۹۴ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۱۹۴ میلیون و ۸۷۸ هزار و ۶۶ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۱۷۶ هزار و ۲۰۸ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۷۶ میلیون و ۸۱۲ هزار و ۸۹۰ نفر نیز بهبود یافته اند.(دوشنبه چهارم مرداد هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، روسیه، فرانسه، انگلیس، ترکیه, آرژانتین، کلمبیا و ایتالیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده سیزدهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۵ میلیون و ۱۹۹ هزار و ۴۶۵ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۲۶ هزار و ۷۶۲ نفر گزارش کرده است.(دوشنبه چهار مرداد هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۴ مرداد ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 4 مرداد 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۳ میلیون و ۶۹۱ هزار و ۴۳۲ نفر و مجموع قربانیان ۸۸ هزار و ۸۰۰ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۳ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۵/۰۴)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۴ مرداد ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها