آمار جهانی کرونا ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 11 مرداد 1400

شآخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز دوشنبه ۱۱ مرداد ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۱۹۹ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۱۹۹ میلیون و ۹۷ هزار و ۷۸۲ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۲۴۲ هزار و ۹۴۷ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۷۹ میلیون و ۷۰۲ هزار و ۵۸۳ نفر نیز بهبود یافته اند.(دوشنبه یازدهم مرداد هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، روسیه، فرانسه، انگلیس، ترکیه, آرژانتین، کلمبیا و اسپانیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده دوازدهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۵ میلیون و ۷۶۸ هزار و ۹۲۴ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۲۹ هزار و ۳۸۰ نفر گزارش کرده است.(دوشنبه یازده مرداد هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 11 مرداد 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۳ میلیون و ۹۰۳ هزار و ۵۱۹ نفر و مجموع قربانیان ۹۰ هزار و ۹۹۶ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۲ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۵/۱۱)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها