آمار جهانی کرونا ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 13 مرداد 1400

شآخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز چهارشنبه ۱۳ مرداد ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۰۰ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۰۰ میلیون و ۳۰۹ هزار و ۵۱۳ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۲۵۹ هزار و ۷۱۴ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۸۰ میلیون و ۵۶۶ هزار و ۲۲۸ نفر نیز بهبود یافته اند.(چهارشنبه سیزدهم مرداد هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، روسیه، فرانسه، انگلیس، ترکیه, آرژانتین، کلمبیا و اسپانیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده دوازدهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۶ میلیون و ۴۹ هزار و ۱۵ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۳۰ هزار و ۴۹۷ نفر گزارش کرده است.(چهارشنبه سیزده مرداد هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 13 مرداد 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۳ میلیون و ۹۷۹ هزار و ۷۲۷ نفر و مجموع قربانیان ۹۱ هزار و ۷۸۵ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۲ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۵/۱۳)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها