آمار جهانی کرونا ۳۰ مرداد ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 30 مرداد 1400

شآخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز شنبه ۳۰ مرداد ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۱۱ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۱۱ میلیون و ۵۷۲ هزار و ۱۶۵ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۴۲۸ هزار و ۴۵ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۸۹ میلیون و ۳۲۳ هزار و ۲۶۴ نفر نیز بهبود یافته اند.(شنبه سی ام مرداد هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، روسیه، فرانسه، انگلیس، ترکیه, آرژانتین، کلمبیا و اسپانیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده یازدهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۸ میلیون و ۳۹۸ هزار و ۵۹۶ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۴۴ هزار و ۲۸۱ نفر گزارش کرده است.(شنبه سی مرداد هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۳۰ مرداد ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 30 مرداد 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۴ میلیون و ۶۱۶ هزار و ۵۱۶ نفر و مجموع قربانیان ۱۰۰ و ۸۱۰ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۱ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۵/۳۰)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۳۰ مرداد ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها