آمار جهانی کرونا ۵ شهریور ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 5 شهریور 1400

شآخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز جمعه ۵ شهریور ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۱۵ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۱۵ میلیون و ۴۹۱ هزار و ۳۴۷ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۴۸۸ هزار و ۸۰۷ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۹۲ میلیون و ۶۷۴ هزار و ۶۸۷ نفر نیز بهبود یافته اند.(جمعه پنجم شهریور هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، روسیه، فرانسه، انگلیس، ترکیه, آرژانتین، کلمبیا و ایران به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده دهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۹ میلیون و ۳۴۲ هزار و ۱۵۳ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۵۱ هزار و ۹۵۶ نفر گزارش کرده است.(جمعه پنج شهریور هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۵ شهریور ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 5 شهریور 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۴ میلیون و ۸۳۳ هزار و ۱۳۵ نفر و مجموع قربانیان ۱۰۴ و ۷۱۶ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۰ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۶/۰۵)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۵ شهریور ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها