آمار جهانی کرونا ۷ شهریور ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 7 شهریور 1400

شآخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز یکشنبه ۷ شهریور ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۱۶ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۱۶ میلیون و ۸۳۴ هزار و ۳۶۳ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۵۰۹ هزار و ۲۴۰ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۹۳ میلیون و ۷۶۱ هزار و ۵۷۱ نفر نیز بهبود یافته اند.(یکشنبه هفتم شهریور هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، روسیه، فرانسه، انگلیس، ترکیه, آرژانتین، کلمبیا و ایران به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده دهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۹ میلیون و ۶۱۷ هزار و ۴۱۷ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۵۴ هزار و ۳۸۱ نفر گزارش کرده است.(یکشنبه هفت شهریور هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۷ شهریور ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 7 شهریور 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۴ میلیون و ۸۹۵ هزار و ۴۴۸ نفر و مجموع قربانیان ۱۰۵ و ۹۰۱ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۰ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۶/۰۷)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۷ شهریور ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها