آمار جهانی کرونا ۸ شهریور ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 8 شهریور 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز دوشنبه ۸ شهریور ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۱۷ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۱۷ میلیون و ۲۱۷ هزار و ۳۵۸ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۵۱۵ هزار و ۹۳ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۹۴ میلیون و ۱۲۳ هزار و ۳۴۱ نفر نیز بهبود یافته اند.(دوشنبه هشتم شهریور هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، روسیه، فرانسه، انگلیس، ترکیه, آرژانتین، ایران و کلمبیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده نهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۹ میلیون و ۶۱۷ هزار و ۴۱۷ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۵۴ هزار و ۳۸۱ نفر گزارش کرده است.(دوشنبه هشت شهریور هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۸ شهریور ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 8 شهریور 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۴ میلیون و ۹۲۶ هزار و ۹۶۴ نفر و مجموع قربانیان ۱۰۶ و ۴۸۲ نفر به بیماری کرونا; در رده ۹ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۶/۰۸)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۸ شهریور ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها