آمار جهانی کرونا ۱۱ شهریور ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 11 شهریور 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز پنجشنبه ۱۱ شهریور ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۱۹ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۱۹ میلیون و ۲۸۷ هزار و ۴۷۰ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۵۴۵ هزار و ۵۲۲ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۹۶ میلیون و ۷۶ هزار و ۷۴۵ نفر نیز بهبود یافته اند.(پنجشنبه یازدهم شهریور هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، روسیه، انگلیس، فرانسه، ترکیه, آرژانتین، ایران و کلمبیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده نهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۴۰ میلیون و ۳۳۰ هزار و ۷۱۲ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۵۹ هزار و ۹۲۷ نفر گزارش کرده است.(پنجشنبه یازده شهریور هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۱۱ شهریور ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 11 شهریور 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۵ میلیون و ۲۵ هزار و ۲۳۳ نفر و مجموع قربانیان ۱۰۸ و ۳۹۳ نفر به بیماری کرونا; در رده ۹ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۶/۱۱)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۱۱ شهریور ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها