آمار جهانی کرونا ۱۶ شهریور ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 16 شهریور 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز سه شنبه ۱۶ شهریور ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۲۲ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۲۲ میلیون و ۵۸۸ نفر به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۵۸۹ هزار و ۱۸۸ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۹۸ میلیون و ۶۰۸ هزار و ۲۵۵ نفر نیز بهبود یافته اند.(سه شنبه شانزدهم شهریور هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، روسیه، انگلیس، فرانسه، ترکیه, آرژانتین، ایران و کلمبیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده نهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۴۰ میلیون و ۸۶۵ هزار و ۷۹۴ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۶۶ هزار و ۵۵۹ نفر گزارش کرده است.(سه شنبه شانزده شهریور هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۱۶ شهریور ۱۴۰۰

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۵ میلیون و ۱۵۶ هزار و ۹۸۶ نفر و مجموع قربانیان ۱۱۱ و ۲۵۷ نفر به بیماری کرونا; در رده ۹ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۶/۱۶)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۱۶ شهریور ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها