آمار جهانی کرونا ۲۰ شهریور ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 20 شهریور 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز شنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۲۴ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۲۴ میلیون و ۶۷۴ هزار و ۵۳۸ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۶۳۱ هزار و ۲۲۸ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۲۰۱ میلیون و ۲۲۶ هزار و ۲۰۳ نفر نیز بهبود یافته اند.(شنبه بیستم شهریور هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، انگلیس، روسیه، فرانسه، ترکیه, ایران، آرژانتین و کلمبیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده نهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۴۱ میلیون و ۷۴۱ هزار و ۶۹۳ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۷۷ هزار و ۱۷ نفر گزارش کرده است.(شنبه بیست شهریور هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۲۰ شهریور ۱۴۰۰

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۵ میلیون و ۲۵۸ هزار و ۹۱۳ نفر و مجموع قربانیان ۱۱۳ و ۳۸۰ نفر به بیماری کرونا; در رده ۹ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۶/۲۰)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۲۰ شهریور ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *