آمار جهانی کرونا ۲۲ شهریور ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 22 شهریور 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز دوشنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۲۵ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۲۵ میلیون و ۴۷۸ هزار و ۵۸۹ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۶۴۴ هزار و ۱۷۰ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۲۰۲ میلیون و ۵۷ هزار و ۹۰۱ نفر نیز بهبود یافته اند.(دوشنبه بیست و دوم شهریور هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، انگلیس، روسیه، فرانسه، ترکیه, ایران، آرژانتین و کلمبیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده هشتمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۴۱ میلیون و ۸۵۳ هزار و ۳۶۲ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۷۷ هزار و ۷۳۷ نفر گزارش کرده است.(دوشنبه بیست و دو شهریور هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۲۲ شهریور ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 22 شهریور 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۵ میلیون و ۲۹۵ هزار و ۷۸۶ نفر و مجموع قربانیان ۱۱۴ و ۳۱۱ نفر به بیماری کرونا; در رده ۸ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۶/۲۲)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۲۲ شهریور ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها