آمار جهانی کرونا ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 27 شهریور 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز شنبه ۲۷ شهریور ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۲۸ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۲۸ میلیون و ۴۰۱ هزار و ۹۰۵ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۶۹۲ هزار و ۶۷۳ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۲۰۴ میلیون و ۹۷۵ هزار و ۱۳۷ نفر نیز بهبود یافته اند.(شنبه بیست و هفتم شهریور هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، انگلیس، روسیه، فرانسه، ترکیه, ایران، آرژانتین و کلمبیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده هشتمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۴۲ میلیون و ۷۹۹ هزار و ۹۰۷ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۹۰ هزار و ۷۱۴ نفر گزارش کرده است.(شنبه بیست و هفت شهریور هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 27 شهریور 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۵ میلیون و ۳۹۶ هزار و ۱۳ نفر و مجموع قربانیان ۱۱۶ و ۴۳۶ نفر به بیماری کرونا; در رده ۸ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۶/۲۷)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *