آمار جهانی کرونا ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 29 شهریور 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز دوشنبه ۲۹ شهریور ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۲۹ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۲۹ میلیون و ۲۹۶ هزار و ۲۴۱ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۷۰۵ هزار و ۵۵۱ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۲۰۵ میلیون و ۹۳۳ هزار و ۱۵۷ نفر نیز بهبود یافته اند.(دوشنبه بیست و نهم شهریور هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، انگلیس، روسیه، فرانسه، ترکیه, ایران، آرژانتین و کلمبیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده هشتمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۴۲ میلیون و ۹۰۰ هزار و ۹۰۶ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۹۱ هزار و ۸۸۰ نفر گزارش کرده است.(دوشنبه بیست و نه شهریور هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 29 شهریور 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۵ میلیون و ۴۲۴ هزار و ۸۳۵ نفر و مجموع قربانیان ۱۱۷ و ۱۸۲ نفر به بیماری کرونا; در رده ۸ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۶/۲۹)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *