آمار جهانی کرونا ۵ مهر ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 5 مهر 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز دوشنبه ۵ مهر ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۳۲ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۳۲ میلیون و ۶۰۹ هزار و ۶۷۴ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۷۶۲ هزار و ۱۱۵ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۲۰۹ میلیون و ۲۴۴ هزار و ۵۱ نفر نیز بهبود یافته اند.(دوشنبه پنجم مهر هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، انگلیس، روسیه، ترکیه، فرانسه, ایران، آرژانتین و کلمبیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده هشتمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۴۳ میلیون و ۷۵۰ هزار و ۹۸۳ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۷۰۶ هزار و ۳۱۷ نفر گزارش کرده است.(دوشنبه پنج مهر هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۵ مهر ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 5 مهر 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۵ میلیون و ۵۳۳ هزار و ۵۲۰ نفر و مجموع قربانیان ۱۱۹ و ۳۶۰ نفر به بیماری کرونا; در رده ۸ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۷/۰۵)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۵ مهر ۱۴۰۰

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها