آمار جهانی کرونا ۷ مهر ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 7 مهر 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز چهارشنبه ۷ مهر ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۳۳ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۳۳ میلیون و ۵۷۶ هزار و ۶۳۶ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۷۷۹ هزار و ۲۰۱ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۲۱۰ میلیون و ۳۹۹ هزار و ۲۲۳ نفر نیز بهبود یافته اند.(چهارشنبه هفتم مهر هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، انگلیس، روسیه، ترکیه، فرانسه, ایران، آرژانتین و کلمبیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده هشتمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۴۴ میلیون و ۵۴ هزار و ۸۲۵ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۷۱۱ هزار و ۲۲۲ نفر گزارش کرده است.(چهارشنبه هفت مهر هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۷ مهر ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 7 مهر 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۵ میلیون و ۵۵۹ هزار و ۶۹۱ نفر و مجموع قربانیان ۱۱۹ و ۸۸۸ نفر به بیماری کرونا; در رده ۸ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۷/۰۷)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۷ مهر ۱۴۰۰

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *