آمار جهانی کرونا ۱۱ مهر ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 11 مهر 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز یکشنبه ۱۱ مهر ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۳۵ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۳۵ میلیون و ۴۳۸ هزار و ۵۶۵ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۸۱۱ هزار و ۹۲۳ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۲۱۲ میلیون و ۲۴۶ هزار و ۷۸۱ نفر نیز بهبود یافته اند.(یکشنبه یازدهم مهر هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، انگلیس، روسیه، ترکیه، فرانسه, ایران، آرژانتین و اسپانیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده هشتمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۴۴ میلیون و ۴۹۰ هزار و ۸۹۷ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۷۱۹ هزار و ۶۷۴ نفر گزارش کرده است.(یکشنبه یازده مهر هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۱۱ مهر ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 11 مهر 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۵ میلیون و ۶۱۱ هزار و ۷۰۰ نفر و مجموع قربانیان ۱۲۰ و ۸۸۰ نفر به بیماری کرونا; در رده ۸ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۷/۱۱)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۱۱ مهر ۱۴۰۰

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *