آمار جهانی کرونا ۲۴ مهر ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 24 مهر 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز شنبه ۲۴ مهر ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۴۰ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۴۰ میلیون و ۸۳۶ هزار و ۹۷۸ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۹۰۴ هزار و ۸۰۹ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۲۱۸ میلیون و ۱۱۰ هزار و ۱۷۶ نفر نیز بهبود یافته اند.(شنبه بیست و چهارم مهر هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، انگلیس، روسیه، ترکیه، فرانسه, ایران، آرژانتین و اسپانیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده هشتمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۴۵ میلیون و ۷۳۸ هزار و ۵۸۵ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۷۴۳ هزار و ۸۸۰ نفر گزارش کرده است.(شنبه بیست و چهار مهر هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۲۴ مهر ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 24 مهر 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۵ میلیون و ۷۶۵ هزار و ۹۰۴ نفر و مجموع قربانیان ۱۲۳ و ۶۹۵ نفر به بیماری کرونا; در رده ۸ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۷/۲۴)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۲۴ مهر ۱۴۰۰

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۴ / ۵. تعداد آرا: ۳

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها