آمار جهانی کرونا ۲۷ مهر ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 27 مهر 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز سه شنبه ۲۷ مهر ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۴۱ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۴۱ میلیون و ۸۹۹ هزار و ۴۴۲ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۹۲۰ هزار و ۷۵۵ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۲۱۹ میلیون و ۲۴۲ هزار و ۱۴۱ نفر نیز بهبود یافته اند.(سه شنبه بیست و هفتم مهر هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، انگلیس، روسیه، ترکیه، فرانسه, ایران، آرژانتین و اسپانیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده هشتمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۴۵ میلیون و ۹۰۸ هزار و ۲۱۲ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۷۴۶ هزار و ۵۰۹ نفر گزارش کرده است.(سه شنبه بیست و هفت مهر هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۲۷ مهر ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 27 مهر 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۵ میلیون و ۷۹۶ هزار و ۶۵۹ نفر و مجموع قربانیان ۱۲۴ و ۲۵۶ نفر به بیماری کرونا; در رده ۸ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۷/۲۷)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۲۷ مهر ۱۴۰۰

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۴.۳ / ۵. تعداد آرا: ۴

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها