آمار جهانی کرونا ۴ آبان ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 4 آبان 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز سه شنبه ۴ آبان ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۴۴ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۴۴ میلیون و ۹۵۲ هزار و ۵۵ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۲۴۷ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۲۲۲ میلیون و ۵۶ هزار و ۷۸۱ نفر نیز بهبود یافته اند.(سه شنبه چهارم آبان هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، انگلیس، روسیه، ترکیه، فرانسه, ایران، آرژانتین و اسپانیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده هشتمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۴۶ میلیون و ۴۱۷ هزار و ۵۲۵ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۷۵۷ هزار و ۸۴۹ نفر گزارش کرده است.(سه شنبه چهار آبان هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۴ آبان ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 4 آبان 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۵ میلیون و ۸۶۸ هزار و ۳۶۰ نفر و مجموع قربانیان ۱۲۵ و ۳۶۳ نفر به بیماری کرونا; در رده ۸ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۸/۰۴)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۴ آبان ۱۴۰۰

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۴.۳ / ۵. تعداد آرا: ۳۳

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها