آمار جهانی کرونا ۲۹ آبان ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 29 آبان 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز شنبه ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۵۷ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۵۷ میلیون و ۷ هزار و ۲۷۴ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۵ میلیون و ۱۵۶ هزار و ۴۰۳ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۲۳۲ میلیون و ۴۹ هزار و ۵۸۷ نفر نیز بهبود یافته اند.(شنبه بیست و نهم آبان هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، انگلیس، روسیه، ترکیه، فرانسه, ایران، آرژانتین و آلمان به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده هشتمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۴۸ میلیون و ۵۲۱ هزار و ۵۹۶ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۷۹۱ هزار و ۹۸ نفر گزارش کرده است.(شنبه بیست و نه آبان هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۲۹ آبان ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 29 آبان 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۶ میلیون و ۶۹ هزار و ۵۵۹ نفر و مجموع قربانیان ۱۲۸ و ۷۳۴ نفر به بیماری کرونا; در رده ۸ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۸/۲۹)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۲۹ آبان ۱۴۰۰

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۴.۴ / ۵. تعداد آرا: ۱۶

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها