آمار جهانی کرونا ۴ آذر ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 4 آذر 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز پنجشنبه ۴ آذر ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۵۹ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۵۹ میلیون و ۸۲۲ هزار و ۳۹۹ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۵ میلیون و ۱۹۴ هزار و ۷۳۲ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۲۳۴ میلیون و ۹۶۶ هزار و ۱۵۴ نفر نیز بهبود یافته اند.(پنجشنبه چهارم آذر هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، انگلیس، روسیه، ترکیه، فرانسه, ایران، آلمان و آرژانتین به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده هشتمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۴۸ میلیون و ۹۷۲ هزار و ۵۵۰ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۷۹۸ هزار و ۲۴۵ نفر گزارش کرده است.(پنجشنبه چهار آذر هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۴ آذر ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 4 آذر 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۶ میلیون و ۹۲ هزار و ۸۲۲ نفر و مجموع قربانیان ۱۲۹ و ۲۸۰ نفر به بیماری کرونا; در رده ۸ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۹/۰۴)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۴ آذر ۱۴۰۰

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۴.۳ / ۵. تعداد آرا: ۶

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها