آمار جهانی کرونا ۷ آذر ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 7 آذر 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز یکشنبه ۷ آذر ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۶۱ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۶۱ میلیون و ۴۰۰ هزار و ۶۲۷ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۵ میلیون و ۲۱۳ هزار و ۷۲۱ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۲۳۶ میلیون و ۱۲۷ هزار و ۹۲۶ نفر نیز بهبود یافته اند.(یکشنبه هفتم آذر هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، انگلیس، روسیه، ترکیه، فرانسه, ایران، آلمان و آرژانتین به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده هشتمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۴۹ میلیون و ۷۷ هزار و ۶۹۵ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۷۹۹ هزار و ۳۱۲ نفر گزارش کرده است.(یکشنبه هفت آذر هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۷ آذر ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 7 آذر 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۶ میلیون و ۱۰۵ هزار و ۱۰۱ نفر و مجموع قربانیان ۱۲۹ و ۵۴۹ نفر به بیماری کرونا; در رده ۸ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۹/۰۷)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۷ آذر ۱۴۰۰

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۴.۳ / ۵. تعداد آرا: ۶

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها