آمار جهانی کرونا ۱۵ آذر ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 15 آذر 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز دوشنبه ۱۵ آذر ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۶۶ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۶۶ میلیون و ۱۲۷ هزار و ۲۴۱ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۵ میلیون و ۲۷۰ هزار و ۹۳۸ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۲۳۹ میلیون و ۷۵۷ هزار و ۱۰۲ نفر نیز بهبود یافته اند.(دوشنبه پانزدهم آذر هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، انگلیس، روسیه، ترکیه، فرانسه, آلمان، ایران و آرژانتین به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده نهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۴۹ میلیون و ۹۶۹ هزار و ۸۵۶ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۸۰۸ هزار و ۷۶۳ نفر گزارش کرده است.(دوشنبه پانزده آذر هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۱۵ آذر ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 15 آذر 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۶ میلیون و ۱۳۴ هزار و ۴۶۵ نفر و مجموع قربانیان ۱۳۰ و ۲۰۰ نفر به بیماری کرونا; در رده ۹ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۹/۱۵)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۱۵ آذر ۱۴۰۰

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۴.۳ / ۵. تعداد آرا: ۶

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها