آمار جهانی کرونا ۲۶ آذر ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 26 آذر 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز جمعه ۲۶ آذر ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۷۳ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۷۳ میلیون و ۳۲۷ هزار و ۲۶۰ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۵ میلیون و ۳۵۵ هزار و ۷۲۴ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۲۴۵ میلیون و ۴۹۸ هزار و ۸۴۲ نفر نیز بهبود یافته اند.(جمعه بیست و ششم آذر هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، انگلیس، روسیه، ترکیه، فرانسه, آلمان، ایران و اسپانیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده نهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۵۱ میلیون و ۴۳۵ هزار و ۶۵۲ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۸۲۴ هزار و ۵۲۰ نفر گزارش کرده است.(جمعه بیست و شش آذر هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۲۶ آذر ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 26 آذر 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۶ میلیون و ۱۶۵ هزار و ۴۵۴ نفر و مجموع قربانیان ۱۳۰ و ۹۴۶ نفر به بیماری کرونا; در رده ۹ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۹/۲۶)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۲۶ آذر ۱۴۰۰

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۴.۳ / ۵. تعداد آرا: ۶

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها