آمار جهانی کرونا ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 19 بهمن 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز سه شنبه ۱۹ بهمن ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۳۹۸ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۳۹۸ میلیون و ۳۳۴ هزار و ۹۸۳ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۵ میلیون و ۷۶۹ هزار و ۶۳۱ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۳۱۷ میلیون و ۹۴۴ هزار و ۴۰۹ نفر نیز بهبود یافته اند.(سه شنبه نوزدهم بهمن هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، فرانسه، انگلیس، روسیه، ترکیه, ایتالیا، آلمان و اسپانیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده دوازدهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۷۸ میلیون و ۳۷۰ هزار و ۷۷۴ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۹۲۸ هزار و ۸۷۹ نفر گزارش کرده است.(سه شنبه نوزده بهمن هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 19 بهمن 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۶ میلیون و ۶۱۹ هزار و ۸۵ نفر و مجموع قربانیان ۱۳۲ و ۹۳۴ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۲ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۱۱/۱۹)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۴.۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۹

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها