آمار جهانی کرونا ۲۶ اسفند ۹۹

آمار جهانی کرونا ۲۶ اسفند ۹۹

در این بخش از خبر آخرین آمار رسمی جهانی ابتلا به ویروس کرونا در روز سه شنبه ۲۶ اسفند ماه ۹۹ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۱۲۰ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۱۲۰ میلیون و ۶۴۲ هزار و ۹۱۰ نفر به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۲ میلیون و ۶۶۸ هزار و ۶۰۶ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۹۷ میلیون و ۲۳۵ هزار و ۳۵۴ نفر نیز بهبود یافته اند(بیست و ششم اسفند ۱۳۹۹).

آمریکا، برزیل، هند، روسیه، انگلیس، فرانسه، ایتالیا, اسپانیا، ترکیه و آلمان به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده پانزدهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد(۲۶ اسفند ماه ۹۹).

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۰ میلیون و ۱۰۳ هزار و ۳۷۷ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۵۴۷ هزار و ۵۲۵ نفر گزارش کرده است(بیست و شش اسفند ۱۳۹۹).

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۲۶ اسفند ۹۹

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۲۶ اسفند ۹۹

آمار جهانی کرونا ۲۶ اسفند / شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۱ میلیون و ۷۵۴ هزار و ۹۳۳ نفر و مجموع قربانیان ۶۱ هزار و ۳۳۰ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۵ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت(۱۳۹۹/۱۲/۲۶).


جدول آمار دیروز کرونا در جهان ۲۵ اسفند ۹۹

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۲۵ اسفند ۹۹
آمار جهانی کرونا دیروز ۲۵ اسفند / شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.
بیشتر بخوانید: آمار امروز کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۲۶ اسفند ۹۹

قبلی «
بعدی »

۳ دیدگاه ها

  1. امار مبتلایان26 اسفند رو شبکه خبر45هزار نفر و شما21 هزار اعلام کردین کدوم درسته؟؟

  2. امار مبتلایان امریکا26 اسفند شبکه خبر45هزار و شما21هزار اعلام کردند کدام امتر درسته؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها