22 April 2024

آمار جهانی ابتلا به کرونا چهارشنبه 1 بهمن 99

۰
(۰)

آخرین آمار رسمی جهانی ابتلا به کرونا در روز چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹. ابتلای بیش از ۹۶ میلیون و ۲۲۸ هزار نفر در جهان به بیماری کووید ۱۹

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۹۶ میلیون و ۲۲۸ هزار و ۷۵۴ نفر به این ویروس مبتلا شده اند که از این تعداد ۲ میلیون و ۵۵ هزار و ۷۴۳ نفر جان خود را از دست داده اند و ۶۸ میلیون و ۸۴۵ هزار و ۷۹۲ نفر نیز بهبود یافته اند.

آمریکا، هند، برزیل، روسیه، انگلیس، فرانسه، ایتالیا، ترکیه، اسپانیا و آلمان در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا هستند.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار جهانی کرونا worldometers، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۲۴ میلیون و ۶۳۷ هزار و ۶۱۱ مورد و مجموع قربانیان آن را در این کشور، ۴۰۸ هزار و ۷۶۲ نفر گزارش کرده است.

جدول آخرین آمار جهانی ابتلا به کرونا ۱ بهمن ماه ۹۹

جدول آخرین آمار جهانی ابتلا به کرونا 1 بهمن ماه 99

در این جدول شمار کل مبتلایان در ستون «Total Cases»، تعداد کل جان‌باختگان در ستون «Total Deaths» و آمار کل بهبودیافتگان در ستون «Total Recovered» قرار گرفته‌اند.

ایران با مجموع مبتلایان ۱ میلیون و ۳۴۲ هزار و ۱۳۴ نفر و مجموع قربانیان ۵۶ هزار و ۹۷۳ نفر شانزدهمین کشور آلوده به ویروس کرونا هست.

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگ جدید

مطالب مرتبط

آخرین ارسالی ها