آمار جهانی کرونا ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 27 اردیبهشت 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۱۶۳ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۱۶۳ میلیون و ۶۰۲ هزار و ۱۱۲ نفر به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۳ میلیون و ۳۹۰ هزار و ۵۲۹ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۴۳ میلیون و ۱۸۴ هزار و ۴۶۹ نفر نیز بهبود یافته اند.(دوشنبه بیست و هفتم اردیبهشت هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، فرانسه، ترکیه، روسیه، انگلیس, ایتالیا، اسپانیا و آلمان به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده چهاردهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۳ میلیون و ۷۰۲ هزار و ۴۷۴ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۰۰ هزار و ۷ نفر گزارش کرده است.(دوشنبه بیست و هفت اردیبهشت هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 27 اردیبهشت 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۲ میلیون و ۷۵۱ هزار و ۱۶۶ نفر و مجموع قربانیان ۷۶ هزار و ۹۳۶ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۴ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۲/۲۷)


جدول آمار دیروز کرونا در جهان ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 26 اردیبهشت 1400
شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. لطفا امار کلی مرگ و میر امریکا رو یبار دیگ ببینید 150 نفر روزانه مرگ داشته اما400 نفر به امار مرگ کلیش اضافه شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها