آمار جهانی کرونا ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 31 خرداد 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز دوشنبه ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۱۷۹ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۱۷۹ میلیون و ۱۵۰ هزار و ۳۵۴ نفر به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۳ میلیون و ۸۷۹ هزار و ۴۰۵ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۶۳ میلیون و ۷۰۲ هزار و ۳۴۹ نفر نیز بهبود یافته اند.(دوشنبه سی و یکم خرداد هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، فرانسه، ترکیه، روسیه، انگلیس, آرژانتین، ایتالیا و کلمبیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده سیزدهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۴ میلیون و ۴۰۴ هزار و ۵۶۲ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۱۷ هزار و ۱۲۳ نفر گزارش کرده است.(دوشنبه سی و یک خرداد هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 31 خرداد 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۳ میلیون و ۹۵ هزار و ۱۳۵ نفر و مجموع قربانیان ۸۲ هزار و ۹۶۵ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۳ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۳/۳۱)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها