آمار جهانی کرونا ۱۶ تیر ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 16 تیر 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز چهارشنبه ۱۶ تیر ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۱۸۵ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۱۸۵ میلیون و ۳۹۳ هزار و ۵۵۸ نفر به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۹ هزار و ۲۸۹ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۶۹ میلیون و ۷۳۶ هزار و ۷۶۶ نفر نیز بهبود یافته اند.(چهارشنبه شانزدهم تیر هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، فرانسه، روسیه، ترکیه، انگلیس, آرژانتین، کلمبیا و ایتالیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده سیزدهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۴ میلیون و ۶۲۲ هزار و ۶۹۰ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۲۱ هزار و ۵۶۱ نفر گزارش کرده است.(چهارشنبه شانزده تیر هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۱۶ تیر ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 16 تیر 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۳ میلیون و ۲۸۶ هزار و ۹۲۳ نفر و مجموع قربانیان ۸۵ هزار و ۹۵ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۳ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۴/۱۶)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۱۶ تیر ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها