آمار جهانی کرونا ۳۱ تیر ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 31 تیر 1400

شآخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز پنجشنبه ۳۱ تیر ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۱۹۲ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۱۹۲ میلیون و ۸۴۴ هزار و ۴۸۷ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۱۴۲ هزار و ۷۳۷ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۷۵ میلیون و ۳۶۱ هزار و ۵۸۶ نفر نیز بهبود یافته اند.(پنجشنبه سی و یکم تیر هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، روسیه، فرانسه، انگلیس، ترکیه, آرژانتین، کلمبیا و ایتالیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده سیزدهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۵ میلیون و ۱۴۶ هزار و ۴۷۶ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۲۵ هزار و ۸۰۸ نفر گزارش کرده است.(پنجشنبه سی و یک تیر هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۳۱ تیر ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 31 تیر 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۳ میلیون و ۶۰۳ هزار و ۵۲۷ نفر و مجموع قربانیان ۸۷ هزار و ۸۳۷ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۳ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۴/۳۱)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۳۱ تیر ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها