آمار جهانی کرونا ۲۶ مرداد ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 26 مرداد 1400

شآخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز سه شنبه ۲۶ مرداد ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۰۸ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۰۸ میلیون و ۷۰۵ هزار و ۲۰۱ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۳۸۳ هزار و ۷۸۶ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۸۷ میلیون و ۹۳ هزار و ۷۱۵ نفر نیز بهبود یافته اند.(سه شنبه بیست و ششم مرداد هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، روسیه، فرانسه، انگلیس، ترکیه, آرژانتین، کلمبیا و اسپانیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده دوازدهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۷ میلیون و ۷۳۶ هزار و ۹۸۶ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۳۸ هزار و ۷۹۸ نفر گزارش کرده است.(سه شنبه بیست و شش مرداد هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۲۶ مرداد ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 26 مرداد 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۴ میلیون و ۴۲۵ هزار و ۸۲۱ نفر و مجموع قربانیان ۹۷ هزار و ۸۲۸ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۲ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۵/۲۶)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۲۶ مرداد ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها