آمار جهانی کرونا ۴ شهریور ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 4 شهریور 1400

شآخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز پنجشنبه ۴ شهریور ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۱۴ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۱۴ میلیون و ۸۵۰ هزار و ۱۹۵ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۴۷۸ هزار و ۴۹۴ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۹۲ میلیون و ۱۶۴ هزار و ۴۴۲ نفر نیز بهبود یافته اند.(پنجشنبه چهارم شهریور هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، روسیه، فرانسه، انگلیس، ترکیه, آرژانتین، کلمبیا و اسپانیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده یازدهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۹ میلیون و ۱۵۷ هزار و ۲۴۹ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۴۹ هزار و ۶۸۰ نفر گزارش کرده است.(پنجشنبه چهار شهریور هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۴ شهریور ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 4 شهریور 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۴ میلیون و ۷۹۶ هزار و ۳۷۷ نفر و مجموع قربانیان ۱۰۴ و ۲۲ نفر به بیماری کرونا; در رده ۱۱ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۶/۰۴)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۴ شهریور ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها