آمار جهانی کرونا ۱۷ شهریور ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 17 شهریور 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز چهارشنبه ۱۷ شهریور ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۲۲ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۲۲ میلیون و ۸۴۶ هزار و ۸۴۱ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۴ میلیون و ۶۰۲ هزار و ۲۷ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۹۹ میلیون و ۳۹۶ هزار و ۱۷۹ نفر نیز بهبود یافته اند.(چهارشنبه هفدهم شهریور هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، روسیه، انگلیس، فرانسه، ترکیه, آرژانتین، ایران و کلمبیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده نهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۴۱ میلیون و ۲۰۶ هزار و ۶۷۲ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۶۶۹ هزار و ۲۲ نفر گزارش کرده است.(چهارشنبه هفده شهریور هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۱۷ شهریور ۱۴۰۰

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۵ میلیون و ۱۸۴ هزار و ۱۲۴ نفر و مجموع قربانیان ۱۱۱ و ۸۹۲ نفر به بیماری کرونا; در رده ۹ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۶/۱۷)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۱۷ شهریور ۱۴۰۰

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها