آمار جهانی کرونا ۵ آذر ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 5 آذر 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز جمعه ۵ آذر ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۶۰ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۶۰ میلیون و ۴۴۹ هزار و ۹۱۳ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۵ میلیون و ۲۰۲ هزار و ۴۰۳ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۲۳۵ میلیون و ۴۰۹ هزار و ۵۴۳ نفر نیز بهبود یافته اند.(جمعه پنجم آذر هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، انگلیس، روسیه، ترکیه، فرانسه, ایران، آلمان و آرژانتین به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده هشتمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۴۸ میلیون و ۹۹۹ هزار و ۷۳۷ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۷۹۸ هزار و ۵۵۱ نفر گزارش کرده است.(جمعه پنج آذر هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۵ آذر ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 5 آذر 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۶ میلیون و ۹۷ هزار و ۶۷۲ نفر و مجموع قربانیان ۱۲۹ و ۳۷۶ نفر به بیماری کرونا; در رده ۸ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۹/۰۵)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۵ آذر ۱۴۰۰

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۴.۳ / ۵. تعداد آرا: ۶

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها