آمار جهانی کرونا ۹ آذر ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 9 آذر 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز سه شنبه ۹ آذر ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۶۲ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۶۲ میلیون و ۵۴۹ هزار و ۸۳۸ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۵ میلیون و ۲۲۷ هزار و ۹۳۰ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۲۳۷ میلیون و ۱۱۹ هزار و ۸۹۳ نفر نیز بهبود یافته اند.(سه شنبه نهم آذر هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، انگلیس، روسیه، ترکیه، فرانسه, ایران، آلمان و آرژانتین به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده هشتمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۴۹ میلیون و ۳۰۱ هزار و ۷۰ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۸۰۱ هزار و ۳۲۶ نفر گزارش کرده است.(سه شنبه نه آذر هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۹ آذر ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 9 آذر 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۶ میلیون و ۱۱۳ هزار و ۱۹۲ نفر و مجموع قربانیان ۱۲۹ و ۷۱۱ نفر به بیماری کرونا; در رده ۸ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۹/۰۹)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۹ آذر ۱۴۰۰

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۴.۳ / ۵. تعداد آرا: ۶

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها