آمار جهانی کرونا ۲۹ آذر ۱۴۰۰

آمار جهانی کرونا 29 آذر 1400

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در جهان روز دوشنبه ۲۹ آذر ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. ابتلای بیش از ۲۷۵ میلیون به بیماری کووید ۱۹.

به گزارش رسانه سه، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۲۷۵ میلیون و ۳۵ هزار و ۷۰۵ به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۵ میلیون و ۳۷۱ هزار و ۹۹ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۲۴۶ میلیون و ۸۱۸ هزار و ۶۳۶ نفر نیز بهبود یافته اند.(دوشنبه بیست و نهم آذر هزار و چهارصد)

آمریکا، هند، برزیل، انگلیس، روسیه، ترکیه، فرانسه, آلمان، ایران و اسپانیا به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده نهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۵۱ میلیون و ۷۶۵ هزار و ۷۱۴ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۸۲۷ هزار و ۳۲۳ نفر گزارش کرده است.(دوشنبه بیست و نه آذر هزارو چهارصد)

جدول آمار امروز کرونا در جهان ۲۹ آذر ۱۴۰۰

جدول آمار امروز کرونا در جهان 29 آذر 1400

شمار کل مبتلایان ویروس کرونا در ستون «Total Cases» قرار دارد. تعداد کل جان باختگان کرونا ویروس در ستون «Total Deaths» قرار دارد. آمار کل بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹ در ستون «Total Recovered» قرار گرفته است.

ایران با مجموع آمار مبتلایان ۶ میلیون و ۱۷۰ هزار و ۹۷۹ نفر و مجموع قربانیان ۱۳۱ و ۸۳ نفر به بیماری کرونا; در رده ۹ کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.(۱۴۰۰/۰۹/۲۹)


بیشتر بخوانید: آمار کرونا در ایران

پایان مطلب / آمار جهانی کرونا ۲۹ آذر ۱۴۰۰

به این پست چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۴.۳ / ۵. تعداد آرا: ۶

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها